O nás

V anglicku v nemecku sme zvárali nové rozvody v pivovaroch z tenkostennej a aj hrubostennej nereze, ďalej udržbu a prerábku v potravinárskom výrobnom priemysle kde sa vyrábali bio farbiva do potravin, rozvody nerezového potrubia aj s inštaláciou v Taliansku a mnoho viac. Našou prioritou je spokojný zákazník, a preto dbáme na vysokú profesionalitu. Máme dlhoročné skúsenosti v odbore, ktoré Vám zaručujú tie najlepšie služby. Sme Vám vždy plne k dispozícii. Preferujeme individuálny prístup a preto sa plne orientujeme na potreby a požiadavky každého zákazníka. V uskutočňovaní Vašich predstáv sme nekompromisný a maximálne profesionálny.

Neváhajte nás kontaktovať, bude pre nás potešením pripraviť Vám komplexnú ponuku presne podľa Vašich predstáv.

Naše služby

Zaistíme komplexné služby v odbore zvárania. Zhotovíme kované a zvárané brány a zvaríme rôznorodé materiály metódou MIG, TIG a MMA. Predpríprava potrubia podľa izometrie je samozrejmosťou. Staviate a potrebujete vystužiť veniec alebo základy Vášho domu? Zhotovíme Vám výstuhy alebo strmienka podľa Vašich predstáv.

Ostatné služby

Vždy sme tu pre Vás. Môžete kedykoľvek prísť a poradiť sa s nami. Ochotne odpovieme na všetky otázky a poskytneme Vám cenné rady a pripomienky. Nemáme v ponuke to čo hľadáte ? Opýtajte sa prostredníctvom mailu telefónu alebo osobne, určite Vám radi poradíme. Uskutočnujeme prevoz rôznorodých materiálov ak sa sťahujete prevezieme Vám osobné veci a našou priestrannou dodávkou.